Thassos - Řecko

Zájezdy Thassos

Menu:

Dovolená - zájezdy na ostrov Thassos:

Ostrov Thassos je stále oblíbenější lokalitou pro strávení letní dovolené v Řecku. Zajistěte si levné a kvalitní ubytování sami. V nabídce jsou desítky hotelů a apartmánů na ostrově Thasos. Vše probíhá v češtině, neplatíte rezervační poplatky, k dispozici jsou recenze hotelů.

Kompletní nabídka ubytování na ostrově Thasos

Víte, že..

.. na ostrově Thassos žije takřka čtrnáct tisíc stálých obyvatel? Přejeme příjemný zájezdy na Thassos!Dovolená - zájezdy Thassos

Jsou asi populárnější a známější ostrovy než Thassos, i tak ale popularita tohoto ostrova jako dovolenkové destinace mezi turisty čím dál více roste. je to zejména proto, že ostrov Thassos je stále relativně nedočený velkým ruchem a může tak nabídnout docela poklidnou relaxační dovolenou.  se zájezdem

Na ostrově, na kterém najdeme stále typickou řeckou atmosféru a kulturu najdeme navíc i mnoho hezkých a oblíbených pláží. Ostrov navíc není daleko od řecké pevniny a tak může nabídnout i možnost výletů za zajímavými místy na pevnině. 

Thasos, Řecko

 I Thassos sám nabízí díky svému kopcovitému až hornatému terénu mnoho zajímavých míst pro pěší turistiku a cykloturistiku. Za návštěvu stojí například nejvyšší hora ostrova, nebo malebné horské vesničky. Na své si ale na ostrově Thassos příjdou i vyznavači slunění, vodních sportů, nebo třeba rybaření. Tak neváhejte, vyražte se zájezdem na dovolenou na Thassos.